12/05/2012

ZAPRASZAM NA MIKOŁAJKOWY KONKURS Z TCHIBO

Mikołajki już jutro, a święta tuż tuż. Dlatego mam dla moich czytelników mikołajkowe prezenty. Dzięki sponsorowi - firmie Tchibo, mam do rozdania 3 zestawy produktów z kolekcji "Święta jak zaczarowane". Każdy zestaw składa się z 2 grubych świec, o wzorze stylizowanym na dzianinę oraz 2 dużych kubków porcelanowych, z dekorem z elementami platyny. Produkty są bardzo ładne, a zadanie konkursowe jest bardzo łatwe.
Kiedy przeglądam różne propozycje świąteczne, książki z przepisami bożonarodzeniowymi, kulinarne gazety grudniowe, brakuje mi wystarczającej dozy napojów świątecznych. Czy to rozgrzewających kaw, herbat, czekolad, różnego rodzaju grzańców, czy też alkoholowych nalewek zimowych, świątecznych, którymi możemy obdarować bliskich na święta...
Dlatego zadaniem konkursowym jakie wymyśliłam jest: PODANIE CIEKAWEJ PROPOZYCJI NAPOJU ŚWIĄTECZNEGO WRAZ Z PRZEPISEM ( bezalkoholowego na gorąco/na zimno lub alkoholowego). Na propozycje czekam od dziś (5.12) do soboty (8.12 do godz. 24:00) na adres mailowy: kontakt@czarygary.eu Wybiorę najciekawsze moim zdaniem propozycje, a wyniki konkursu podam w poniedziałek (10.12). Bardzo proszę, przed wzięciem udziału w konkursie, zapoznajcie się z poniższym regulaminem.


Regulamin konkursu
1.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest podanie ciekawej propozycji napoju świątecznego( wraz z przepisem).
2.Każdy uczestnik wysyła propozycję na adres mailowy kontakt@czarygary.eu
3.Konkurs trwa od 5.12 (środa) do 8.12.2012 r. ( sobota, do godz. 24:00)
4.Jedna osoba może zgłosić maksymalnie jedną propozycję.
5.Zwycięzców wybiorą Czary Gary.
6.Wyniki konkursu zaprezentowane zostaną na blogu 10.12.2012 (poniedziałek).
7.Zwycięzcy o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową ( na adres e-mail z którego zostało wysłane zadanie konkursowe).
8.W przypadku wygranej, uczestnik jest zobowiązany do podania, drogą mailową, adresu korespondencyjnego, w celu przesłania nagrody.
9.Nagrodami w konkursie są produkty marki Tchibo ( 3 zestawy z kolekcji „Święta jak zaczarowane”). Każdy z zestawów składa się z następujących produktów: Grube świece, 2 sztuki we wzór stylizowany na wykonany z dzianiny; Kubki, 2 sztuki z wysokogatunkowej porcelany z dekorem z elementami z prawdziwej platyny.
10.Organizatorem konkursu jest blog Czary Gary.
11.Sponsorem nagród jest firma Tchibo.
12.Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
Zdjęcia we wpisie - od Tchibo.

Brak komentarzy: